Hizmetler

Tadım

İzmir de kurumsal firmaların yerel ve ulusal marketlerde tadım-satış aktivitelerini yapmaktayız.
Tadım aktiviteleri için sıcak satış da başarılı olabilecek, müşteri ile direk iletişime geçebilecek, Güleryüzlü personellerle çalışmaktayız.
Çalışmaları takip eden bir süpervizörümüzle birlikte, yapılan aktiviteleri gün sonunda resimleyip, rapor etmekteyiz.

Saha ve Kampanya

İzmir,Çeşme,Torbalı,Seferihisar Bölgelerinde aktif olarak kurumsal firmaların kampanya bilgilendirme (door te door) ve sıcak satış aktivitelerini yapmaktayız.

4 Yıldır Erikli&Nestle Waters / Damla Su / Sırma Su / Gümüş Su firmaları ile aktif çalışırken, hemen hemen diğer tüm firmalarında aktivitelerini dönemsel bazlı yürütmekteyiz.
Bu çalışmalar için pozitif, girişken, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, ekip ile uyumlu, dinamik ve hareket etmeyi seven kişilerle çalışmaktayız.
Full time zamanlı (10:00-18:00) yapılan bu organizasyonlar en az 4 Bayan, 1 Süpervizör ile yürütülmektedir. Süpervizörsüz çalışmak mümkün değildir. Süpervizör, çalışmanın nabzını tutar, sorunsuz yürümesinde büyük rol oynar. Motivasyon, mola saatleri, kontrollü bilgilendirme, çalışma esnasında oluşabilecek sorunlar, sıcak satış takibi ve daha birçok verimli çalışma için önemli noktaları Süpervizör takip eder.
Gün içerisinde gidilen sokak, çalınan toplam kapı, açılan kapı, sıcak satış, bölgenin genel kullanıcı gurubu, Ve sahada alınan marka yorumları gün sonunda rapor olarak paylaşılır.
Ajansımız da bu bölümde hafta içi/hafta sonu çalışan, 80 kişilik aktif bir kadromuz vardır.

Fuar

İzmir, İstanbul, Düsseldorf ve Köln de düzenlenen Fuarlarda Tercüman- Hostes-Manken-Model Kadro temini / Ulaşım ve…

Şenlikler

Kurum, Kuruluş ve Firmaların Motive aktiviteleri, anne ve babalar günü şenlikleri, 23 Nisan Çocuk şenlikleri,…

Açılış Davet Organizasyonları

Açılış ve Davet organizasyonlarınız için kumaş süsleme, balon süsleme, hostes, ikram elemanları, manken ve sanatçı temini , ses sistemi kurulumu, maskot, 700 kişi ye kadar kendi mutfağımızdan sunabileceğimiz lezzetli alternatif yiyecek- içeceklerimiz, ayrıca anlaşmalı catering firmaları ile açılış kokteyli, bistro masa yada vip masa-koltuk hizmetleri sağlıyoruz. Tecrübeli ekibimizle A’dan Z’ye açılış-davet organizasyonlarınızda paket ve opsiyonel çözümler üretiyoruz.

Bayi Toplantıları

Beş yıldır aktif olarak yaptığımız Bayi toplantı organizasyonlarında, bayi ilişkilerini pekiştirmek, olağan ve potansiyel sorunlara…

Lansman

A’dan Z’ye bütün organizasyonunuzu planlıyor, davetlilere gerekli bilgilendirmeleri yapmanız için uygun ortam sağlıyoruz. Yeni bir…

AVM Etkinlikleri

İzmir- İstanbul – Ankara ve Antalya da hizmet verdiğimiz alışveriş merkezi aktiviteleri, projelerimize göre değişkenlik…