Saha ve Kampanya

İzmir,Çeşme,Torbalı,Seferihisar Bölgelerinde aktif olarak kurumsal firmaların kampanya bilgilendirme (door te door) ve sıcak satış aktivitelerini yapmaktayız.

4 Yıldır Erikli&Nestle Waters / Damla Su / Sırma Su / Gümüş Su firmaları ile aktif çalışırken, hemen hemen diğer tüm firmalarında aktivitelerini dönemsel bazlı yürütmekteyiz.
Bu çalışmalar için pozitif, girişken, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, ekip ile uyumlu, dinamik ve hareket etmeyi seven kişilerle çalışmaktayız.
Full time zamanlı (10:00-18:00) yapılan bu organizasyonlar en az 4 Bayan, 1 Süpervizör ile yürütülmektedir. Süpervizörsüz çalışmak mümkün değildir. Süpervizör, çalışmanın nabzını tutar, sorunsuz yürümesinde büyük rol oynar. Motivasyon, mola saatleri, kontrollü bilgilendirme, çalışma esnasında oluşabilecek sorunlar, sıcak satış takibi ve daha birçok verimli çalışma için önemli noktaları Süpervizör takip eder.
Gün içerisinde gidilen sokak, çalınan toplam kapı, açılan kapı, sıcak satış, bölgenin genel kullanıcı gurubu, Ve sahada alınan marka yorumları gün sonunda rapor olarak paylaşılır.
Ajansımız da bu bölümde hafta içi/hafta sonu çalışan, 80 kişilik aktif bir kadromuz vardır.

En Son Yapılanlar
Diğer Referanslar
İletişim

Bizimle İletişimi Geçin

Size Hangi konuda yardımcı olacağımız formu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.

Divasajans İletişim Formu

Lütfen bekleyin...